Недавно опубликовано

Muncitori necalificati ( Fara experienta )

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:
- responsabil, - punctual, - disciplinat, - fara vicii,
Condiții de muncă:
- Posibilitate de formare si dezvoltare profesională;
- Pachet salarial motivant;
- Prinz inclus;
- Program de lucru: Luni-Vineri de la ora 8:00-18:00/simbata de la 8:00-14:00 ;
- Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: plinap.job@gmail.com

Te așteptăm în echipa noastră !

Отправить резюме

О компании

Principalele activități ale companiei noastre „PLINAP” – construirea de piscine, saune finlandeze, hamamuri și saune infraroșu de orice complexitate.

Am acumulat o vastă experiență în proiectarea, reconstrucția și construirea de piscine și saune, atât pentru uz public (pentru case de vacanță, pensiuni), cât și pentru cele private.

Fie că este vorba despre o piscină, un hammam, o saună finlandeză sau o saună cu infraroșu – nu este doar o clădire tehnică complexă, care combină cerințe înalte de proiectare și construcție, dar și un întreg complex de sisteme de inginerie. Prin urmare, proiectarea și construirea piscinei sau a saunei este cel mai bine încredințată profesioniștilor

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?