Недавно опубликовано

Asistent sales & marketing department

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Asistent sales & marketing department (reprezentant CDG)

Condiţiile de muncă:

Standarde europene de management
Colectiv tînăr şi motivat
Oficiu modern, amplasat în centrul Chişinăului
Ambianţă placută
Automobil de serviciu
Salarii competitive
Dezvoltarea unei cariere pe termen lung.

Cerinţe faţă de candidaţi:

*Cunoaşterea perfectă a limbii române, ruse (engleza sau germana, precum şi alte limbi străine constituie un avantaj);
*Studii medicale (constituie un avantaj);
*Experienţă în vînzări sau marketing va constitui un avantaj
*Cunoaşterea calculatorului ( World, Excel, PowerPoint, KeyNote );
*Să fie responsabili, comunicativi si punctuali;
*Permis de conducere Cat B

Va rugam sa transmiteti CV-ul pe adresa electronică: cv@cdg.md
Doar candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la interviu.

Отправить резюме

О компании

    Centrul de Diagnostic German este o companie cu capital străin, fondată în anul 2007. Este un centru medical ce și-a propus o abordare Europeană faţă de clienţii săi, fiind dotat cu echipament medical de ultimă oră.

     Centrul de Diagnostic German colaborează strâns cu cele mai prestigioase clinici din Germania și alte țări Europene.

    În anul 2012, Centrul de Diagnostic German a implementat managementul calităţii, conform standardelor ISO:9001, astfel că face posibilă activarea la cele mai înalte standard de calitate.

     De asemenea, Centrul de Diagnostic German pune la dispoziţia pacienţilor cele mai noi metode în neuroimagistică, imagistica cardiovasculară, imagistica abdominală şi cea a aparatului locomotor. Totodată, respectul pentru oameni şi pasiunea faţă de ceea ce facem sunt valorile după care se ghidează echipa medicală a Centrului de Diagnostic German.

     Centrul de Diagnostic German – Medicina Inteligentă!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Bd. Negruzzi 4/2
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?