Недавно опубликовано

Bucatar Sushi

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Eşti pasionat de munca ta şi vrei să faci parte dintr-o echipă puternică şi prietenoasă?!  Atunci vino în echipa noastră!

   Condiții de muncă:

  • Securitate, stabilitate și încredere în viitor;
  • Grafic de lucru 3/3 sau 2/2;
  • Loc de muncă, ținând cont de reședință;
  • Formarea profesională din contul Companiei;
  • Posibilități de dezvoltare profesională;
  • Echipă prietenoasă de specialişti;.
  • Pachet social deplin;
  • Salariu atractiv

Cerinte:

  • Studii în domeniul tehnologiei alimentației publice;
  • Experiență profesională minim un an;
  • Persoană organizată, resposnsabilă, ospitalieră;
  • Cunoaşterea limbii romane si ruse.

 Responsabilități:

  • Prepararea bucatelor din bucătăria japoneză.
  • Diverse tipuri de sushi, rulouri.
  • Pregătirea semifabricatelor.
  • Pregătirea locului de muncă pentru tura.
  • Păstrarea curațeniei la locul de muncă.

Așteptăm CV-ul cu mențiunea Bucatar Sushi
Email:  hr@salat.md">hr@salat.md
tel. [показать номер]069870480

Отправить резюме

О компании

Aflat deja în 5 orașe din Republica Moldova, restaurantul SALAT este o locație cu un decor original, produse de calitate inaltă și o bucătărie remarcabilă. Suntem destinația perfectă pentru gurmanzi.
Compania noastră pune accent pe dinamism, calitate și loialitate.
La etapa actuală suntem in continuă expansie pentru a fi mai aproape de client și a oferi noi oportunități de angajare. Daca ești o persoană responsabilă , energică și cu atitudine pozitivă atunci te așteptăm in echipa noastră de vis!

Suntem “Alimer Comerţ” o companie prosperă în Moldova!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?