Недавно опубликовано

Agent Imobiliar

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

POVESTEA TA DE SUCCES ÎNCEPE ALĂTURI DE NOI!

Poţi fi unul din cei peste 125.000 agenţi la nivel global, ceea ce îţi poate aduce colaborări profitabile, recomandări, promovare şi dezvoltare personală.
Ești deja agent imobiliar, dar nu ești mulțumit de rezultatele actuale?
Lucrezi în vânzări şi vrei să-ți crești veniturile considerabil!
Vrei să obții venituri mari chiar de la primul job?

Fii parte a echipei RE/MAX Total !

 CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:

  • Abilităţi analitice;
  • Responsabilitate şi organizare;
  • Increzut in sine;
  • Îți place să comunici cu oamenii;
  • Eşti proactiv şi te regăseşti  într-un mediu unde poți repede progresa;

PRINCIPALELE RESPONSABILITĂȚI:

  • Monitorizarea continuă a pieţii;
  • Identificarea şi dezvoltarea proiectelor;
  • Formarea şi gestionarea bazei de Clienti;
  • Analiza activității competiţiei;

AVANTAJELE DE A FI AGENT IMOBILIAR RE/MAX TOTAL!

  • Echipă puternică;
  • Puterea brand-ului;
  • Programe de educație internationale;
  • Participare la evenimente locale si internationale
  • Tehnologie inovativă;
  • Marketing eficient;
  • Suport constant - În RE/MAX ești în propria afacere, dar nu de unul singur!

Отправить резюме

О компании

RE/MAX Total – face parte din rețeaua mondială RE/MAX, liderul numărul 1 pe piața imobiliară globală, cu peste 140 000 de agenți în peste 110 țări, având o experiență de 48 de ani. Dezvoltăm și promovăm rețeaua RE/MAX și în Republica Moldova, prin aplicarea standardelor internaționale și a valorilor RE/MAX – onestitate, profesionalism și etică. Parcurgem un proces selectiv de recrutare a agenților imobiliari și creștem nivelul lor de calificare profesională printr-un program complex de instruire, oferit de Academia RE/MAX.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?