Опубликовано сегодня

Specialist Marketing 12 000 - 20 000 MDL

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

  • Deții abilități de comunicare și copywriting;
  • Cunoști platformele sociale (Facebook, Instagram, Linkedln, TikTok);
  • Ai experiență de utilizare Adobe Photoshop.
  • Te poți adapta și ai o dorință de învățare continuă;
  • Posezi abilități de colaborare eficientă în echipă și o atitudine proactivă;
  • Ești atent(ă) la detalii și orient(ă) spre rezultate;
  • Știi cum să fii orientat(ă) spre rezultat și să lucrezi conform unui plan bine stabilit;
  • Ai o capacitate organizatorică puternică, perseverență și determinare;
  • Ai experiență în domeniu minim un an;
  • Deții permis de conducere cat. B (consituie un avantaj);

Iată ce vei face:

  • Vei contribui la crearea conținutului foto/video pentru platformele noastre Social Media.  Vom face și TikTok-uri împreună :) ;
  • Vei menține o comunicare activă cu partenerii noștri – împreună cu echipa vânzări;
  • Vei crea materiale promoționale (cărți de vizită, cămăși, salopete etc) și te vei ocupa de comanda acestora de la furnizori;
  • Vei colabora cu colegii din vânzări, oferindu-le sprijin în diverse activități;
  • Vei contribui la organizrea activităților de marketing (sesiuni foto, Târguri Simplex, activități de teambuilding etc).

Care sunt benefiiciile angajaților Simplex?

  • Posibilitatea de a-ți manifesta la maxim abilitățile și de a le pune în practică;
  • Dezvoltare profesională permanentă, echipă dinamică, într-o companie modernă;
  • Mediu de lucru îndrăzneț, cu sistem de management contemporan;
  • Salariu competitiv care îți răsplătește performanța + pachet atractiv de beneficii;
  • Posibilitatea de creștere profesională;
  • Team-building.

Apreciem specialiștii TOP de asta rugăm să expediezi CV- ul perfectat cu indicarea postului pentru care aplici: E-mail: personal@simplex.mdViber: +373[показать номер]60502571

Vă așteptăm la Simplex!

Отправить резюме

О компании

Simplex – companie specializată în comercializarea produselor termo, hidro, obiectelor sanitare, climatizare și ventilare, este orientată în permanență spre dezvoltare și tinde să adauge valoare prin serviciile oferite.

Înființată din dorința de a oferi soluții performante în domeniul instalațiilor și a obiectelor sanitare, oferta companiei include produse de o calitate recunoscută mondial, produse ale unor branduri celebre a producătorilor de marcă.

Obiectivul permanent al companiei îl constituie diversificarea gamei de produse în măsură de a satisface toate necesitățile și exigențele consumatorilor. Optând pe maximizarea gradului de satisfacție a partenerilor săi, compania tinde să construiască o relație de parteneriat cu aceștia, bazată pe încredere și respect.

Simplex pune valoare pe transparență în comunicarea cu clienții, de aceea investeste semnificativ în instruirea și dezvoltarea personalului său. Compania noastră pune accentul pe consultanța tehnică competentă și orientarea serviciilor către client.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Chișinăului 11
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?