Недавно опубликовано

Dispecer / Logist in Transport International de Marfa

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • sa cunoasca limba engleza nivel mediu
  • sa cunoasca microsoft office + mail
  • sa duca procesele de lucru pana la sfarsit
  • oraganizat si rezistent in situatii de stres

Condiții de muncă:

Responsabilități:

  • monitorizarea camioanelor ( trasee,parcari,alimentari,loc de incarcare > loc de descarcare,etc)
  • evidenta actelor scadente ( acte sofer, acte camion , licente , asigurari, etc )
  • evidenta lucrarilor tehnice a camioanelor ( programearea la servise, evidenta lucrarilor executate,etc)
Отправить резюме

О компании

Companie Internationala de Transport

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?