Опубликовано вчера

Patiser/Cofetar al secției producere

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Obiectivul funcției

  • Prepararea produselor de patiserie.

Responsabilități:

  • Respectarea rețetelor stabilite;
  • Respectarea proceselor tehnologice;
  • Menținerea igienei și a standartelor de siguranță.

Cerințe:

  • Studii și experiență în domeniu - constituie un avantaj;
  • Apt din punct de vedere medical (controlul medical pentru alimentația publică);
  • Pasionată de produsele de patiserie;
  • Energică, harnică și pozitivă, gata de noi provocări.
  • Cunoașterea limbilor: română și rusă.

Oferim:

  • Posibilitatea de a munci în ture 2/2 (07:00-19:00)
  • Pachet social integral,
  • Salariu atractiv și motivat;
  • Posibilitatea de avansare în carieră.

Telefon de contact: [показать номер]060243199

Ключевые навыки
Lucru în echipa Motivație Răbdare Rezistența fizică Entuziasm

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Гибкий рабочий график

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Brăndul La Mămuca a fost fondat în anul 2014 și până în prezent am deschis deja 15 covrigării/patiserii ”La Mămuca” în diferite regiuni a orașului Chișinău.

Conceptul brăndului și rețetele produselor noastre au fost create cu grijă reieșind din tradițiile moldovenești, adaptate la tendințele moderne. Un loc unde poți găsi oricând produse de calitate, proaspete și gustoase, exact ca la bunica, ceea ce sugerează și denumirea  ”La Mămuca”.

Punem un accent mare pe curățenie, calitate și prospețimea produselor, anume din acest motiv am făcut bucătăriile de tip deschis în covrigării. Am dorit ca fiecare oaspete care ne vizitează să vadă cum se pregătesc produsele pe care le procură.

Dacă eşti o persoană pozitivă cu dorința de a munci, gată să experimentezi lucruri noi, tinzi să creezi o atmosferă ospitalieră, Echipa noastră Te invită să lucrezi alături de noi, pentru a bucura lumea împreună.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Alba Iulia 75/12, of. 221
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?