Опубликовано вчера

Casier - barista

Основная информация

Зарплата:
от 7 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Без образования
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Cerințe:

  • responsabilitate;
  • amabilitate;
  • conștiinciozitate;
  • punctualitate;
  • cunoașterea limbilor română și rusă;

Condiții de muncă:

  • oportunitate de angajare cu contract pe perioadă nedeterminată și din prima zi de muncă;
  • graficul de muncă de la 7:00 până la 20:00 (2 zile lucrătoare/2 zile de repaus);
  • salariu plătit lunar (posibil avans), fără întârzieri.

Responsabilități:

  • lucrul cu aparatul de cafea / prepararea băuturilor;
  • lucrul cu produsele de patiserie;
  • lucrul cu aparatul de casă;
  • menținerea curățeniei la locul de muncă;
  • evidența mărfii necesare pentru lucru.

Nu ezita să ne contactezi la numărul: +[показать номер]37378888029.

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, Bogdan-Voievod 1/1
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?