Недавно опубликовано

Farmacist/Laborant-farmacist

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinţe faţă de candidaţi:
1. Studii de specialitate de farmaceutică:
Superioare (USMF) sau medie (colegiu);
2. Cunoştinţe de operare la calculator: Word, Excel, Onix;
3. Experienţă de muncă va constitui un avantaj;
4. Cunoaşterea avansată a limbilor română şi rusă;
5. Capacităţi foarte bune de comunicare şi relaţionare;
6. Cunoaşterea legislaţiei în domeniul farmaceutic;

Responsabilităţile de bază:

  •  Eliberarea produselor farmaceutice şi parafarmaceutice;
  •  Gestiunea zilnică a stocurilor de medicamente;
  •  Acordarea de cunsultaţii şi recomandări pacienţilor care se prezintă în farmacii;

Compania oferă:

  • Contract de muncă şi pachet social complet;
  • Pregătire profesională continuă din contul companiei;
  • Creştere profesională;
  • Un mediu de lucru modern.

Trimiteţi CV-ul prin e-mail la adresa: hr@esculap.md">hr@esculap.md
tel. de contact: [показать номер]022-027-882 Tatiana.

CV-urile vor fi tratate cu strictă confidenţialitate.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?