Недавно опубликовано

Sef Departament Vânzări

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 2 лет
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinte:

  • Experienţă în vânzări de echipamente şi utilaje, de preferat utilaje agricole;
  • Foarte bune abilităţi de vânzare şi negociere;
  • Studii într-un domeniu tehnic: mecanică, utilaje, maşini, agronomie, mecanică agricolă, ...
  • Cunoaşterea limbilor romana, rusa, engleza (constituie un avantaj);
  • Cunoștinţe de utilizare a calculatorului, inclusiv pachetul Microsoft Office (Word, Excel);
  • Permis de conducere categoria B;
  • Disponibilitate pentru deplasări frecvente .

Descrierea jobului

  •  Misiunea postului: gestionarea portofoliului de clienţi şi creşterea vânzărilor de utilaje agricole.

Principalele responsabilităţi:

  • Identifica clienți noi și colaboreaza cu clienții existenți ;
  • Identifică nevoia clienţilor şi întocmeşte oferte de preţ personalizate;
  • Efectuează vizite şi menţine o relaţie bună cu clienţii din zonă;
  • Promoveaza și comecializeaza tehnica si utilaje agricole ale Întreprinderii;
  • Oferă clienţilor informaţii tehnice cu privire la caracteristicile utilajelor şi modul de utilizare;
  • Pregăteste ofertele comerciale și negociaza condițiile contractual;
  • Introduce/redacteaza informațiile în bazele de date;
  • Formarea si gestionarea departamentului de vanzari.

 Oferim:

  • Salariu stabil achitat la timp si bonusuri in functie de performante;
  • Mediu de lucru profesionist intr-o echipa tanara, motivata in continua dezvoltare;
  • Asigurarea cu intreg pachet social;
  • Oportunitati de promovare;
  • Automobil si telefon de serviciu .
  • Program de lucru: luni –vineri de la 08:30-pînă la 17:30.
Отправить резюме

О компании

Compania “General  Agroteh” SRL - Furnizor de tehnica si utilaj agricol performant, service profesionist in garantie si post-garantie, piese de schimb de origine, suport tehnic. Consultanta de specialitate la achizitionarea de utilaje agricole.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?