Недавно опубликовано

Recepționer(ă) mărfuri - operator introducere date

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы, Вулканешты, Дрокия, Кишинёв, Крикова, Ниспорены, Сынжерей

Описание вакансии

În legatura cu largirea retelei comerciale Local anuntam deschiderea postului vacant pentru functia Recepționer mărfuri-operator introducere date.
Posturile deschise pe locații: Chisinau, Cricova, Balti, Nisporeni, Drochia, Vulcanesti.

Invităm să aplice la această poziție persoanele care au experiență în post similar sau doresc să activeze în domeniu fiind orientate pentru instruire.

Cerințe:

  • experiența într-un post similar este binevenita;
  • cunoștințe bune de operare PC, cunoașterea programei UNA (Universal Accaunting) este un avantaj;
  • experienta de lucru cu facturile fiscale;
  • conștiinciozitate, responsabilitate, disciplină;
  • fluență în limbile rusă și română.
Responsabilități:
  • recepționarea mărfii;
  • depozitarea mărfurilor;
  • introducerea documentelor primare;
  • lucru cu facturi fiscale și de expediție.
Condiții de muncă și de retribuire a muncii:
  • Instruire în postul de muncă;
  • Angajare oficială și pachet social deplin;
  • Slariul fix + bonusuri de performanță;
  • Grafic de lucru 8 ore/zi 5 zile/saptamână;
  • Uniformă de lucru.
Vă rugăm să expediați CV-ul cu mentionea postul vacant dorit la adresa electronică: recruting@imensitate.md.

Vă mulțumim!

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?