Опубликовано вчера

Agent comercial (Cahul)/ Торговый агент (Кагул)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кагул

Описание вакансии

Ești o persoană pozitivă? Poți sau vrei să înveți să vinzi și să primești plăcere de la asta? Ai suficientă ambiție pentru a învinge orice obstacol în calea spre succes?!

Atunci te invităm în echipa nostră!
Vino cu potențial și noi oferim instruire gratuită.

         Cerințe față de candidat:

  •  Studii superioare (finalizate/ nefinalizate), sau studii medii de specialitate;
  •  Permis de conducere cat. B;
  •  Responsabilitate, ambiție, gândire analitică, orientare spre rezultat;
  •  Abilități de a stabili rapid contact cu orice tip de oameni;
  •  Dorința de a învața ceva nou;

    Oferim:
  •  Pachet social deplin;
  •  Concurență sanatoasă în muncă;
  •  Posibilitatea de a-ți influența singur salariu;
  •  Dezvoltare profesională și creștere în carieră;
  •  Bonus pentru reușite în muncă;
  • Acces la rețeaua corporativă de telefonie;

Asteptăm CV-ul complet cu indicarea postului la care pretindeți la adresa electronică railean.m@mail.ru
Doar candidații selectați în bază de CV vor fi invitați la interviu.

Позитивный ли вы человек? Можете ли вы или хотите научиться продавать и получать от этого удовольствие? У вас достаточно амбиций, чтобы преодолеть любое препятствие на пути к успеху?

Тогда мы приглашаем вас в нашу команду!

          Требования к кандидату:

  •  высшее образование (законченное / незаконченное) или среднее специальное образование;
  •  Водительские прав кат. B;
  •  ответственность, амбиции, аналитическое мышление, ориентация на результат;
  •  Возможность быстро установить контакт с любым типом людей;
  •  желание узнать что-то новое;

    Мы предлагаем:
  •  полный социальный пакет;
  •  возможность влиять на зарплату;
  •  профессиональное развитие и карьерный рост;
  •  Бонус за успехи в работе;
  •  доступ к корпоративной телефонной сети;

Oтправьте нам свое резюме по адресу электронной почты  railean.m@mail.ru

Только кандидаты, выбранные по резюме, будут приглашены на собеседование.

Отправить резюме

О компании

Corporația “Customagic”, este lider în vânzări, a produselor alimentare, pe piața din Republica Moldova; producător al mezelurilor și produselor din carne, ale marcilor comerciale “Mezellini”, “Zi de Zi”, ketchup și maioneză “La Villa”și “My”; importator și distribuitor excluziv pentru mărcile comerciale “Schogetten”, “Махеевъ”, “Aroma Grand”, Aroma Gold”, “МЪРНАЯ”, “MEDOFF”, “Milestii Mici”, “Aroma”…….

Organizație stabilă, prosperă, cu un program bine stabilit de dezvoltare continuă; dă posibilitatea de angajare pentru specialiști cu o bază bună de cunoștințe și abilități, cu ambiție, orientare spre rezultat, spre relaționare constructivă și o poziție pozitivă de viață!

Dacă candidatura Dumneavoastră se încadrează în parametrii indicați pentru posturile vacante, atunci așteptăm CV - ul complet la adresa de E-maill hr@customagic.md

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?