Опубликовано сегодня

Agent Comercial /Торговый агент

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Каушаны, Кишинёв, Штефан-Водэ

Описание вакансии

Ești ambițios și îți plac vânzările? Ești un bun orator și ușor faci oamenii să te asculte? Vrei un lucru unde, să fii permanent în mișcare, cu un salariu decent, pe care să-l influențezi singur?

Atunci te asteptăm în echipa noastră!
Oferim:
  • Pachet social deplin;
  •  Concurență sanatoasă în munca;
  •  Posibilitatea de a-ți influența singur salariu;
  •  Dezvoltare profesională și creștere în carieră;

Ca sarcini de bază vei avea:

  • să formezi și să mențini relația cu clienții;
  • să cauți noi clienți;
  • să îndeplinești obiectivele și planurile de vânzări;
  • să încasezi banii de la clienți;
  • să conduci automobilul companiei.

Compania îți oferă instruire gratuită alături de o echipă de profesioniști în domeniul vânzărilor cu cel mai larg asortiment autohton.
Dacă te regăsești în cele indicate mai sus, atunci trimite CV, cu indicarea postului, pe adresa electronică hr@customagic.md
Detalii [показать номер]069666793 Elena

Вы амбициозны и любите продажи? Вы хороший оратор и легко заставляете людей слушать вас? Вы хотите работу, где вы постоянно находитесь в движении, получаете достойную зарплату, на которую вы можете повлиять сами?

Тогда мы ждем вас в нашей команде!

В качестве основных задач у вас будут: прямые продажи, формирование и поддержание отношений с клиентами, поиск новых клиентов, выполнение задач и планов по продажам, сбор денег с клиентов, вождение служебного автомобиля.
Компания предлагает вам бесплатное обучение вместе с командой профессионалов по продажам с широчайшим ассортиментом местных продуктов.

Если вы нашли себя в вышеперечисленном, то присылайте свое резюме на hr@customagic.md
Детали [показать номер]069666793
Отправить резюме

О компании

Corporația “Customagic”, este lider în vânzări, a produselor alimentare, pe piața din Republica Moldova; producător al mezelurilor și produselor din carne, ale marcilor comerciale “Mezellini”, “Zi de Zi”, ketchup și maioneză “La Villa”și “My”; importator și distribuitor excluziv pentru mărcile comerciale “Schogetten”, “Махеевъ”, “Aroma Grand”, Aroma Gold”, “МЪРНАЯ”, “MEDOFF”, “Milestii Mici”, “Aroma”…….

Organizație stabilă, prosperă, cu un program bine stabilit de dezvoltare continuă; dă posibilitatea de angajare pentru specialiști cu o bază bună de cunoștințe și abilități, cu ambiție, orientare spre rezultat, spre relaționare constructivă și o poziție pozitivă de viață!

Dacă candidatura Dumneavoastră se încadrează în parametrii indicați pentru posturile vacante, atunci așteptăm CV - ul complet la adresa de E-maill hr@customagic.md

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы, sciusev 111
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?