Недавно опубликовано

Digital Marketing Manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Digital Marketer

Beneficii:

  • Salariu atractiv + sistem de bonusare bazat pe KPI
  • Evaluare anuală de performanță
  • Proiecte interesante
  • Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training
  • Tichete de prânz și programe de wellbeing corporative

Responsabilitățile rolului:

  • Coordonarea activităților de marketing digital;
  • Gestionarea platformelor de comunicare digitală ale companiei (webisites, rețele sociale);
  • Content management web site-uri;
  • Project management dezvoltare site-uri;
  • Project management in Digital Content marketing;
  • E-mail marketing;
  • Coordonare relații cu companii de outsoursing pe domeniul digital;
  • Analiza de date si elaborare de rapoarte (google analitics, meta);
  • Coordonarea elaborării de strategii de Social Media;
  • Gestionarea comentariilor si ratingurilor (Community management).

Abilități și cunoștințe:

  • Abilități de analitică în Meta&Google
  • Experiență de lucru și creare conținut în Social Media
  • Experiență de lucru în gestionarea site-urilor Web sites / Wordpress CMS
  • Cunoștințe de bază în user experience design
  • Abilități bune de comunicare scrisă și verbală
  • Abilități de Project management
  • Proactivitate si responsabilitate înaltă
  • Interes și cunoștințe pentru marketing și comportamentul consumatorului
  • Buna cunoaștere a limbii engleze constituie un avantaj

hr@purcari.wine

Отправить резюме

О компании

Grupul Purcari este unul dintre principalii producători de vin și brandy din Europa Centrală și de Est, gestionând aproximativ 1,000 de hectare de podgorii și 4 vinării din România și Republica Moldova: Purcari, Crama Ceptura, Bostavan și Bardar.

Grupul deține un portofoliu compus din mai multe branduri de vin și vin spumant, din toate categoriile de preț, precum și un brand de divin premium.

Grupul Purcari este cel mai mare exportator de vin din Moldova, cu livrări în peste 30 de piețe din Europa (Polonia, Cehia, Slovacia, Ucraina, Norvegia, Marea Britanie, etc.), Asia (China, Japonia, Coreea de Sud) și America (SUA și Canada).

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы, str. Calea Ieșilor 8
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?