Mai multe informații despre CV și posibilitatea de a contacta candidatul vor fi disponibile după înregistrare.
Publicat azi

Sunt gata să accept orice funcție

Negociabil

Informații de bază

Nume, Prenume:
*disponibil în Premium de la 3 luni și VIP
Data nașterii:
01 Septembrie 2009 (16 ani)
Program de lucru:
Part-time
Oraș:
Chișinău
Număr de contact:
*disponibil în Premium de la 3 luni și VIP
E-mail:
*disponibil în Premium de la 3 luni și VIP
Rețele sociale:
*disponibil în Premium de la 3 luni și VIP

Domeniul de activitate

Marketing / Publicitate / E-Commerce Merchandising / Promoteri Relații clienți / Call centre Saloane / Clinici frumusețe / Sport

Despre mine

Mă numesc Melinda Malai, am 16 ani și sunt elevă la Liceul Teoretic „Spiru Haret” din Chișinău. Sunt o persoană prietenoasă, comunicabilă și responsabilă, care se adaptează ușor la situații noi și lucrează bine în echipă.
Îmi place să cunosc oameni noi și să îmi fac prieteni, iar datorită firii mele deschise mă înțeleg ușor cu cei din jur. Sunt sociabilă, respectuoasă și îmi place să ajut atunci când este nevoie.

Îndrăgesc foarte mult copiii și îmi face plăcere să petrec timp cu ei, să îi ajut și să particip la activități care contribuie la dezvoltarea lor. Sunt o persoană pozitivă, energică și dornică să învăț lucruri noi.

Pe parcursul anilor de școală am participat activ la numeroase activități școlare și extracurriculare, care m-au ajutat să îmi dezvolt spiritul de echipă, creativitatea și încrederea în sine. Am luat parte la diferite concursuri și competiții educaționale, inclusiv la Olimp Fest și la olimpiade școlare, unde am avut ocazia să îmi valorific cunoștințele și să dobândesc experiențe noi. De asemenea, m-am implicat în diverse proiecte și evenimente organizate atât în cadrul școlii, cât și în afara acesteia.

Îmi doresc să acumulez experiență, să îmi dezvolt abilitățile și să contribui cu seriozitate, responsabilitate și implicare în orice activitate pe care o desfășor.

Studii (Medii de specialitate)

09.2016 - Prezent
IPLT,,Spiru Haret,,

Facultatea, specialitatea: Profil real

Oraș: Chișinău

Limbi străine

Engleza — Expert
Româna — Nativ
Rusa — Mediu
Germana — Mediu
Abilități cheie
Adaptabilitate Comunicare Creativitate Empatie Etica în muncă Umor Lucru în echipă punctualitate organizare etc.

Hobby-uri

Îmi place să particip la diferite proiecte, concursuri și activități educaționale care îmi oferă oportunitatea de a învăța lucruri noi și de a-mi dezvolta abilitățile. Sunt interesată să mă implic în activități care promovează creativitatea, colaborarea și dezvoltarea personală.

De asemenea, îmi place să cunosc oameni noi, să socializez și să îmi fac prieteni. Consider că fiecare experiență și fiecare persoană întâlnită poate contribui la dezvoltarea mea și mă poate ajuta să văd lucrurile din perspective diferite.

Îmi place să lucrez în echipă, să particip la evenimente școlare și extrașcolare și să mă implic în activități care au un impact pozitiv asupra celor din jur. În timpul liber, îmi place să petrec timp cu copiii, să ascult muzică, să particip la activități recreative și să descopăr experiențe noi care mă ajută să mă dezvolt atât pe plan personal, cât și social.

CV-uri similare