Publicat 20 Octombrie 2020
FPC ROGOB SRL

Ciontolitor-Dezosator

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe:Experiența de muncă de la 1 an

Compania Rogob este în căutarea unui coleg nou pentru a suplini funcția de Ciontolitor-Dezosator.

responsabilitățile tale:
- recepția materiei prime (carcase de porc, vită);
- pregătirea materiei prime pentru procesul de tranșare;
- identificarea corectă a pieselor anatomice;
- ciontolirea - dezosarea cărnii (separarea cărnii de oase) pe grupe de mușchi specifice;
- menținerea ordinii și igienei la locul de muncă;

 ce așteptăm:
- studii de specialitate;
- experiență în tranșarea și prelucrarea cărnii;
- cunoașterea normelor de igienă și a echipamentelor specifice de lucru;
- responsabilitate, dinamism și spirit de echipă;

ce oferim:
- carieră într-o companie în expansiune continuă;
- pachet salarial și social stimulativ;
- mediu de lucru dinamic;
- orar flexibil;
- transport de serviciu.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, contactează-ne la  060 685 551 și noi avem grijă să îți oferim  detaliile.

                                                             Te așteptăm în echipa Rogob!

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: FPC ROGOB SRL

F.P.C. “ROGOB” reprezintă un model de performanță în business, renumit prin standardele sale de calitate, oferind bunăstare și siguranță angajaților.

Fondată-în 1997 și renovată în anul 2013, F.P.C. "Rogob" SRL este astăzi cea mai modernă fabrică de mezeluri din Republica Moldova, de model european care se conformează tuturor normelor sanitare și standartizare de calitate europeană.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?