Publicat Recent

SMM - Manager Rețele de Socializare

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe pentru candidat:
·         Studii în domeniul Marketing-ului, va fi un avantaj;
·         Experiență în SMM nu mai puțin de 1 an;
·         Cunoștințe în gestionarea platformelor sociale;
·         Cunoașterea limbilor Româna și Rusă;
·         Cunoștințe PC: MS Office;
·         Dorința de a crește atât personal cât și profesional;
·         Cunoașterea Photoshop-ului;

Responsabilitățile tale vor fi:

·         Planificarea şi implementarea proiectelor pe rețele de socializare;
·         Menținerea conturilor pe rețele de socializare: Facebook, Instagram;
·         Evaluarea eficienței proiectelor online lansate;

În schimb oferim:

·         Colectiv tânăr și prietenos;
·         Oportunități de dezvoltare personală și profesională;
·         Angajare oficială și pachet social complet;
·         Salariu atractiv și corespunzator;
·         Ceai, cafea pentru mai multa energie!

Asteptăm cu nerăbdare CV-ul dvs. la adresa de e-mail: advance.supremit@gmail.com">advance.supremit@gmail.com
Indicați poziția pentru care aplicați.

Trimite CV

Despre companie

Advance Suprem IT - Молодая и активная компания которая
объединяет команду целеустремленных людей, с многолетним
опытом работы в области разработки, продвижения и
техническом обслуживании сайтов, которые активно работают
для достижения цели наших клиентов и максимального
результата.

Кроме того, компания оказывает консультационные услуги в
области информационных порталов и осуществляет
специализированные работы по дизайну от идеи до
реализации. В списке наших клиентов крупнейшие молдавские
компании.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte