Publicat  22 Septembrie 2021
Ofertă de muncă fierbinte

Brutar (brutarie Ciorescu)

FPC ROGOB SRL Chișinău Negociabil

Informatii de baza

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

responsabilitățile tale:
- prepararea produselor de panificație;
- pregătirea aluatului conform rețetei de producție;
- aranjarea în forme a aluatului și produselor de panificație;
- aplicarea decorațiunilor pe produse de panificație;

cerințe:
- studii medii sau medii profesionale;
- experiență în domeniu constituie un avantaj;
- persoană responsabilă, organizată, căreia îi place să lucreze în echipă;
- program de lucru: în ture.

Persoana de contact: dnul Sergiu
Telefon: 061 000 281

F.P.C. “ROGOB” reprezintă un model de performanță în business, renumit prin standardele sale de calitate, oferind bunăstare și siguranță angajaților.

Fondată-în 1997 și renovată în anul 2013, F.P.C. "Rogob" SRL este astăzi cea mai modernă fabrică de mezeluri din Republica Moldova, de model european care se conformează tuturor normelor sanitare și standartizare de calitate europeană.

Număr de contact:
060200948
hr@rogob.md