Publicat Ieri

Bucătar Pizza maker (cu / și fără experiență, s.Ciorescu)

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Ciorescu

Descrierea poziției vacante

Responsabilitățile tale:

  • executarea preparatelor culinare în conformitate cu rețetele existente;
  • respectarea normele de igienă și securitate în muncă.

Ce așteptăm:

  • experiența în domeniu - avantaj;
  • abilitatea de a lucra în echipă;
  • responsabilitate, punctualitate;
  • disponibilitate pentru program în ture.

Ce oferim:

  • carieră în una dintre cele mai mari companii producătoare din țară;
  • salariu competitiv achitat per zi;
  • training-uri în domeniul de activitate;
  • mediu de lucru dinamic și interactiv;
  • prânz gratuit;
  • transport de serviciu tur-retur pe traseele: fabrică-or.Criuleni; fabrică-Hîrtopul Mic.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md sau contactează-ne la [vezi telefon]060 200 961 și noi avem grijă să îți oferim detaliile.

                                                             Te așteptăm în echipa Rogob!
Trimite CV

Despre companie

F.P.C. “ROGOB” reprezintă un model de performanță în business, renumit prin standardele sale de calitate, oferind bunăstare și siguranță angajaților, cât și clienților săi.

Fondată-în 1997 și renovată în anul 2013, F.P.C. "Rogob" SRL este astăzi cea mai modernă fabrică de mezeluri din Republica Moldova, de model european care se conformează tuturor normelor sanitare și standardizare de calitate europeană.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Stăuceni, Goianul Nou, str. Gloriei, 1/1