Publicat 11 August 2020
STEP IT Academy Moldova

Lectori practicieni în Limbajul UML la „STEP IT Academy Moldova”

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Persoană de contact: Larisa Rusu, Irina Pascari
  • Număr de contact: 022-85-46-81
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe:Experiența de muncă de la 1 an

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Organizarea și desfășurarea lecțiilor într-un format individual în conformitate cu curriculumul STEP IT Academy Moldova existent

Cerințe față de candidați:

  • Abilități de comunicare; Limbi: Română, Rusă
  • Experiență practică in domeniul corespunzător
  • Calități personale: organizare și inițiativă, flexibilitate, autocontrol, creativitate, capacitatea de a păstra atenția interlocutorului, discursul competent, capacitatea de a se exprima în mod clar și de a transmite cunoştinţe teoretice și practice
  • Experienţa în predare va constitui un avantaj

Cunoștințe și experiență:

  • Proiectarea orientată pe obiect: Limbajul UML

Ce oferim :

  • Program de lucru part-time;

(posibilitatea de a avea orar flexibil și volum de lucru adaptat în funcție de disponibilitate)

  • Oportunități de dezvoltare profesională continuă
  • Munca într-un mediu profesional și dinamic
  • Colectiv prietenos
  • Salariu atractiv
  • Angajarea oficială

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mailinfomd@itstep.org

Telefon: 022-85-46-81, http://itstep.md

Persoană de contact: Larisa Rusu

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: STEP IT Academy Moldova

STEP IT Academy Moldova este o instituție de învățământ internațională, specializată pe formare în domeniul IT.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?