Publicat  19 Mai 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Specialist Imobiliar (Vânzari)

Acces Imobil Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Dacă te consideri o persoană dinamică și sociabilă, ai dorinţă de realizări mari într-o companie de succes şi vrei sa faci vânzări active, atunci aşteptăm CV-ul tău!

Responsabilităţi:
• Studierea pieţei de profil;
• Identificarea şi contactarea potenţialilor clienţi;
• Cunoaşterea şi vorbirea fluentă a limbilor română şi rusă (limba engleză constituie un avantaj);
•Interacţiunea directă cu clientul în vederea identificării celei mai bune oferte de vânzare/cumpărare sau închiriere a imobilului;
• Consultaţii juridice şi asistenţa clienţilor la birou, notar, etc.

Cerinţe:
• Studii medii, studii superioare (constituie avantaj);
• Experienţă în vânzări (constituie avantaj);
• Orientare către client şi necesităţile acestuia;
• Abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţii;
• Automobil şi permis de conducere (constituie avantaj);

Condiții:
• Salariu motivant în funcţie de rezultate + comision din vânzări;
• Telefon de serviciu;
• Training-uri de specialitate;
• Oficiu confortabil în centrul capitalei;
• Instruire profesională continuă;
• Colectiv tănăr, prietenos și amabil într-o companie ce se dezvoltă dinamic.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul (însoţit în mod obligatoriu de o fotografie) la adresa electronică: hr@accesimobil.md cu specificarea postului pentru care aplică sau poți suna direct pe numarul de contact: +373 788 88 450

Despre companie

Compania Imobiliară ACCES IMOBIL GRUP SRL
Oferim competența necesară în vederea identificării soluțiilor potrivite pentru consumatorii serviciilor noastre -proprietarii bunurilor imobile, Potențialii Cumpărători, Locatori si Locatari  a bunurilor imobiliare: apartamente, case la curte, birouri, spații comerciale, terenuri din Chișinău și suburbii.
Suntem deschiși în vederea  stabilirii unei colaborari reciproc- avantajoase!

Suntem în  creștere continuă, de aceea avem nevoie de persoane cu spirit de initiativă , perspicace, cu capacități analitice si pentru care interactiunea umană este un must. Să devenim împreună cei mai buni!

Contacte

Adresa sediului central
Gr.Vieru 12/1,mun.Chisinau
Număr de contact:
+373 788 88 450
hr@accesimobil.md