Publicat  23 Septembrie 2022

Controlor-casier (vînzător)

Franzeluța Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 1 an

Agentul economic ce a declarat locul vacant: „FRANUZELUŢA” S. A.

Responsabilităţile postului:
- primirea şi verificarea cantităţii de produse comandate, a documentelor însoţitoare;
- pregătirea genţii pentru încasare;
- informarea consumatorilor despre produsele propuse;
- pregătirea zilnică a dării de seamă Z raport şi X raport;
- cunoaşterea aparatului de casă şi control.

Cerinţele faţă de candidat:
- studii, cunoştinţe: medii şi/sau medii speciale
- cunoaşterea limbilor: româna, rusa
- altele: programul de muncă - 12ore.

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Sarmizegetusa, 30
Număr de contact:
(022) 85-34-84
s.personal@franzeluta.md;