Publicat Recent

Contabil @ Stejaur

Informații de bază

Salariu:
6 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare economice, contabilitate (finisate);
  • Abilități de utilizare 1C (versiune 8), PC (Windows, Microsoft Word, Excel);
  • Experiență în domeniu cel puțin 2 ani;
  • Responsabilitate, punctualitate, onestitate;
  • Abilități de lucru în echipă.

Responsabilităţi:

  • Evidenţa, îndeplinirea, predarea, verificarea facturilor fiscale;
  • Întocmirea şi verificarea registrului de procurări;
  • Efectuarea inventarierilor ale stocurilor de marfă și materiale;
  • Evidența stocurilor pe depozite;
  • Casarea materialelor;
  • Evidenţa OMVSD, MF;
  • Organizarea și întocmirea documentelor contabile referitor la producere;
  • Elaborarea și prezentarea rapoartelor referitoare la producere;
  • Ținerea evidenței foilor de parcurs și combustibilului, etc.

Noi oferim:

  • Pachet social complet;
  • Salariu motivant (se stabilește la convorbire);
  • Rețea corporativă de telefonie mobilă;
  • Regim de lucru luni-vineri, de la [vezi telefon]08.30-17.30 (pauza de masă), sâmbătă la necesitate

Persoanele interesate pot expedia Cv-ul accesând butonul Trimite CV.
Telefon: [vezi telefon]060668510

Trimite CV

Despre companie

   Domeniul de aplicare a companiei STEJAUR S.A este producerea si comercializarea mobilierului corp si capitonat. Serviciile prestate de companie sunt mereu orientate spre a-l ajuta pe client sa
decidă corect și rapid cu privire la achiziționarea mobilierului care și-l doreste.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte