Publicat Ieri

Administrator de clinică stomatologică

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

De peste 10 ani, Centrul Stomatologic Dentus•Dentino se dedicată transformării

zâmbetelor pacientilor din Moldova, din România si din alte țari. Echipa noastră de

profesionisti utilizeazã cele mai moderne echipamente si implementează inovatii de ultimă

generatie pentru a oferi o gama largã de servicii stomatologice: terapie, chirurgie,

implantologie, proteticã si esteticã.

Cei peste 30.000 de pacienti tratati de catre noi, ne apreciazã pentru profesionalism, calitate si

inovatiile cele mai performante care le folosim noi.

Clinica Dentus Dentino are o echipa mare, inclusiv in marketing, vinzari. suport pacienti, s.a. și in

continuare continuăm să ne extindem.

Invităm colegi ambitiosi, responsabili si pro activi in echipa noastra.

Responsabilități:

  • Se asigură de atingerea target-elor financiare si a KPI-urilor stabiliti;
  • Gestioneaza si deleaga resursele eficient, pentru a creste productivitatea si
    performanta, atât la nivel individual, cât si de echipã;
  • Asigura calitatea climatului organizational;
  • Este responsabil de mentinerea unui nivel de performantà ridicat al echipei, inclusiv
    al veniturilor, fiind in permanenta vigilent asupra incasarilor si programarilor pacientilor
  • Supravegheaza si simplificã procesele de lucru - de la programarile pacientilor si inregistrarea lor, la chestiuni administrative;
  • Coordoneazã si raspunde de activitatea echipei sale, asigurându-se cá angajatii sunt pregatiti si apti pentru a-si indeplini sarcinile:
  • Asigura satisfactia pacientului si se ocupá de intrebari, reclamatii sau diferite situatii conflictuale pe care le va rezolva intr-un mod profesionist, cautând mereu planuri de imbunatatire pentru a preveni aparitia lor;
  • Asigura respectarea reglementàrilor din domeniu si a legislatiei muncii, cât si a celor mai bune practice:
  • Coordoneaza sedintele cu personalul Clinicii;
  • Se ocupa de verificarea stocurilor, inclusiv râspunde de inventarul produselor/ bunurilor clinicii.

Cerinte față de candidat:

  • Experienta de minim 3 ani în vânzari sau management clinicã;
  • Excelente abilitati de comunicare, prezentare si relationare cu oamenii;
  • Capacitate de observare si analizà comportamentalà;
  • Capacitate de a face analize de proces;
  • Capacitate de gestionare eficientà a timpului si prioritatilor:
  • Abilitatea de a conduce echipa in atingerea rezultatelor;
  • Capacitatea de a lua deciziile potrivite pentru depâsirea obstacolelor;
  • Abilitatea de a-i motiva pe ceilalti, inteligentà emotionala si sociala:
  • Perseverentã, flexibilitate si integritate.

Oferim:

  • Salariu motivant in functie de experienta în functie;
  • Un climat de lucru performant si orientat catre rezultate:
  • Acces la programe de dezvoltare personala si profesionalã;
  • Reduceri de pret pentru servicii stomatologice, pentru tine si cei dragi.

Dacă simti că acest rol este pentru tine, aplică ACUM.

Expediaza CV-ul la adresa de e-mail resource.pnt@gmail.com

Chisināu, str. Gheorghe Asachi, 4

Trimite CV

Despre companie

Compania Resource Point vă ajută în:
Servicii de consultanta HR:
- Recrutare de personal
- Managementul și optimizarea proceselor de afaceri
Vă garantăm selectarea celor mai calificați angajati în echipa d-stră.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Telecentru, str. Gheorghe Asachi, 4