Publicat Ieri

Уборщица - посудомойка

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău, Vadul lui Vodă

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Disponibilitate de a lucra full-time;
  • Abilitatea de a comunica eficient;
  • Fiabilitate, punctualitate și responsabilitate;
  • Pregătit să învețe lucruri noi și să se adapteze la schimbări rapide;
  • Experiența anterioară nu este necesară, va fi oferit training.

Responsabilitățile candidatului:

  • Să asigure curățenia și igiena la locul de muncă;
  • Să spele, să curețe și să păstreze ordinea in zona de servire a clienților și in bucătărie;
  • Să colaboreze cu restul echipei pentru a asigura un serviciu excelent clienților;
  • Să respecte standardele companiei și regulile de sănătate și siguranță.

Oferta companiei:

Compania noastră oferă o oportunitate excelentă de a intra într-un mediu de lucru prietenos și de învățare, unde puteți crește profesional și personal. Oferim un salariu competitiv, care este negociabil în funcție de abilitățile și experiența candidatului. Alături de noi, veți avea șansa de a lucra într-o echipă minunată și de a contribui la crearea unei experiențe memorabile pentru clienții noștri.

Vă invităm să aplicați pentru acest post prin intermediul platformei delucru.md, trimițându-ne CV-ul dvs. actualizat.

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Vadul lui Vodă, Вадул луй Водэ