Publicat Ieri

Asistent personal/ajutor director

Informații de bază

Salariu:
de la 5 000 MDL
Program de lucru:
Program flexibil
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem o companie relativ noua pe piata dar cu un potențial mare de creștere in domeniul frumuseții și sănătății! Misiunea noastra este de a face clientii nostri mai sanatosi,sa uite de rutina zilnică,stres și griji!

Avem disponibil postul vacant de asistent personal al directorului și este o oportunitate ideală pentru candidații organizați, eficienți și profesioniști, dornici să contribuie semnificativ la succesul companiei.

Responsabilități:

  • Oferirea unui suport de calitate în gestionarea programului zilnic al directorului
  • Executarea sarcinilor de serviciu, inclusiv obligațiile de curierat.
  • Analiza concurentei
  • Căutare,interviu angajați și controlul de îndeplinire a sarcinilor angajaților
  • Cunoștințe Microsoft Office
  • Alte sarcini administrative

Cerințe:

  • Profesionalism, organizare și încredere.
  • Capacitatea de a comunica eficient și de a stabili relații cu colegii, clienții și partenerii.

Oferim:

  • Program de lucru de la distanța (9:00-19:00),disponibil/a extraprogram in caz de urgentă.
  • Posibilitatea de a creste pe plan profesional
  • Salariu motivant + bonusuri

Acest rol necesită o persoană care nu doar își îndeplinește sarcinile, ci și contribuie semnificativ la activitatea companiei, demonstrând inițiativă, responsabilitate și calități de lider.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani, bd. Renașterii Naționale 10
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?