Publicat Ieri

Specialist Marketing

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Postul de televiziune TV8 este în căutarea unui Specialist Marketing. Candidatul ideal va avea o înțelegere profundă a strategiilor de piață și va fi capabil să dezvolte și să implementeze campanii eficiente de marketing. Postul este disponibil full-time.

Cerințele față de candidat

  • Experiență în poziții de marketing de cel puțin 2 ani.
  • Poate demonstra abilitatea de a dezvolta și de a implementa strategii de marketing eficiente.
  • Bune abilități de comunicare, precum și spirit de echipă.
  • Cunoștințe excelente de limba română și engleză.
  • Abilitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan.

Responsabilitățile candidatului

  • Inițierea și implementarea campaniilor de marketing.
  • Analizarea și optimizarea campaniilor de marketing pentru a maximiza rezultatele.
  • Colaborarea cu diverse echipe (producție, redacție, vânzări) pentru a alinia strategiile.
  • Monitorizarea și raportarea performanței campaniilor.

Oferta companiei

Compania noastră oferă un pachet competitiv de salariu și beneficii, care va fi negociabil în funcție de experiența și competențele candidatului. De asemenea, oferim oportunități de dezvoltare profesională într-un mediu de lucru dinamic și interesant.

Procesul de depunere a candidaturii

Vă invităm să trimiteți CV-ul Dstră la adresa de e-mail hr@tv8.md sau prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Asociația Obștească „Media Alternativă” este o organizație non-guvernamentală, apolitică și non-profit, înregistrată la Ministerul Justiției la 13 martie 2017  cu nr. MD 476473, deținătoarea licenței de emisie a postului TV8.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Poșta Veche, str. Calea Orheiului, 28/1