Publicat Ieri

Administrator Platforma Cashback / Platform Administrator

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Clientul nostru specializat în soluțiile de cashback, este în căutarea unui: Administrator Platformă Cashback.

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate în domeniul științelor socio-umane (de ex. Filologie, Limbi și literaturi străine, Interpretări și Traduceri, etc.) - constituie un avantaj;
  • Proaspăt Absolvenți;
  • Experiența de lucru pe un rol similar în jur de 1-2 ani - constituie un avantaj dar nu este obligatorie;
  • O abordare puternic orientată spre învățare și tehnologie;
  • Dorință de creștere și dezvoltare;
  • Atenție excelentă la detalii;
  • Deschidere către nou și de a învăța lucruri noi;
  • Nivel de limba engleză avansat (C1);

Condiții de muncă:

  • Oficiu dotat cu toate necesare;
  • Calculator, echipament de lucru, instrumentele și aplicațiile necesare de care ve avea nevoie;
  • Angajare oficială;
  • Program de lucru full -time;
  • Experiență de învățare cu potențial de creștere;
  • O experiență extraordinară de învățare;
  • Beneficii extraordinare și salariu competitiv.

Locul de muncă se află pe str. Valea Trandafirior, sec. Botanica.

Responsabilități:

  • Te vei asigura că utilizatorii de platformă sunt actualizați cu informațiile corecte și la zi;
  • Vei oferi suport clienților;
  • Procesarea ticketelor de la clienți prin Service Desk;
  • Vei gestiona sarcini legate de soluțiile de suport;
  • Adaugarea & validarea de online stores în baza de date a partenerului nostru;
  • Vei comunica cu diverși parteneri pentru a obține comisioane mai bune pentru cashback.

Dacă te regăsești printre сele menționate mau sus, trimite-ne CV-ul tău la adresa de email: office@peoplepartner.md însoțit de o scrisoare de motivație în limba engleză și vom fi bucuroși să aflăm mai multe despre tine și experiența ta.
Trimite CV

Despre companie

People Partner - Staffing Strategic Solutions, este o agenție de recrutarea și selecția personalului fondată în anul 2024, mun.Chișinău, Republica Moldova.

Punem la dispoziție sercivii de: Recrutare Generală, IT Recruiting, Executive Search, Outstaffing, Outsourcing. Valorile noastre sunt: Oamenii, Integritatea, Responsabilitatea și Pasiunea cu care ne facem munca zi de zi.

Suntem orientați să acționăm în calitate de consultanți și să identificăm potrivirea dintre profilul candidatului și necesitățile de business ale partenerilor noștri.

Succesul tău - este prioritatea noastră!

People Partner - Staffing Strategic Solutions, is a recruitment and personal selection Agency founded in 2024, Chisinau municipality, Republic of Moldova.

We provide a wide range of services as a : General Recruitment, IT Recruiting, Executive Search, Outstaffing, Outsourcing.

Our values ​​are: People, Integrity, Responsibility and Passion with which we do our work every day.

We are oriented to act as Consultants and identify the best match between the candidate's profile and the business needs of our partners.

Your success is our priority!

More about us:

web.site: https://www.peoplepartner.md;

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/peoplepartnermd;

Facebook: https://www.facebook.com/peoplepartnermd;

Instagram: https://www.instagram.com/people_partner_md.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, bd. Decebal 80