Publicat Ieri

Manager de vanzari-Operator call-center

Informații de bază

Salariu:
1 000 USD
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Descrierea Companiei:

Suntem o companie lider in domeniul serviciilor de consultanta si marketing. Compania noastra ofera clientilor acces la tehnologii avansate si ofera un nivel inalt de servicii si suport. Ne angajăm în dezvoltarea continuă, inovarea și crearea unui mediu pozitiv pentru creșterea atât a clienților, cât și a angajaților noștri.

Responsabilitati:

  • Gestionarea portofoliului de clienți, menținerea relațiilor existente și dezvoltarea altora noi.
  • Realizarea unei comunicări regulate cu clienții pentru a identifica nevoile acestora și a satisface cererile.
  • Analizați datele de vânzări și activitatea clienților pentru a identifica oportunitățile de creștere a vânzărilor.
  • Negocierea cooperării și încheierea unui contract.

Cerințe:

  • Experienta in domeniul managementului conturilor va constitui un avantaj, dar vom accepta si fara experienta.
  • Abilitati organizatorice si atentie la detalii.
  • Abilitatea de a lucra eficient în echipă și de a lua decizii independente.
  • Mentate analitică, capacitatea de a lua decizii informate în condiții de incertitudine ridicată.
  • Abilitati de comunicare, lucru in echipa si management al stresului.
  • Cunoașterea instrumentelor de bază ale sistemelor CRM (ne putem forma și).
  • Dorinta de dezvoltare si dorinta de a-ti atinge obiectivele.

Cunoștințe în cel puțin una dintre următoarele limbi:

  • Rusă
  • Română
  • Germana
  • Spaniolă
  • Portugheză
  • Italiană
  • Franceza

Conditii:

  • Salariu competitiv cu un sistem de bonusuri cu rată fixă ​​care variază de la $800-$1500-$2000, în funcție de experiență.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și de carieră.
  • Program de lucru flexibil intre orele 10:00-19:00
  • Echipa prietenoasa si conditii de lucru confortabile.
  • Birou in centrul orasului.

Posturi deschise:

  • Director de vânzări
  • Manager Conturi
  • Lider de echipă
  • Agent de retenție
  • Cumpărător media
  • Agent de marketing afiliat
  • Dacă sunteți gata să vă alăturați echipei noastre și aveți abilitățile necesare, vă rugăm să trimiteți CV-ul.

Așteptăm cu nerăbdare participarea dumneavoastră!

Maria +[vezi telefon]37361193167

Abilități cheie
Time Management Устойчивость Командная работа Креативность Адаптивность Напористость
Trimite CV

Beneficii

Zonă de recreere

Team - building

Despre companie

Наша компания - это инновационная консалтинговая фирма, специализирующаяся на индивидуальном подходе к каждому клиенту. Мы предлагаем комплексные решения для развития бизнеса, опираясь на глубокий анализ, экспертные знания и креативные стратегии. Наша цель - помогать клиентам достичь выдающихся результатов и успешно конкурировать в динамичном рыночном окружении.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru