Publicat Recent

Dermatolog, chirurg, maseur, asistent medical

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descriere poziție

Derma Clinic, o clinică specializată în diagnosticare și tratament inovator în domeniul dermatologiei și chirurgiei plastice, anunță vacant positiile de Dermatolog, Chirurg, Maseur și Asistent Medical. Pozițiile pot fi ocupate atât pe perioadă nedeterminată, cât și part-time, în funcție de nevoile și disponibilitatea candidatului.

Cerințele față de candidat

  • Studii superioare în domeniul medical
  • Minim 2 ani de experiență în domeniu

Responsabilitățile candidatului

  • Susținerea standardelor de calitate și siguranță ale clinicii, contribuind la îmbunătățirea serviciilor oferite pacienților
  • Abilitățile de comunicare sunt esențiale pentru menținerea unui dialog eficient cu pacienții și cu restul echipei medicale.

Oferta companiei

Derma Clinic oferă un mediu de lucru dinamic și provocator, cu oportunități de dezvoltare personală și profesională. Salariile sunt negociabile, în funcție de experiența acumulată și de performanța demonstrată.

Procesul de depunere a candidaturii

Dacă te consideri potrivit pentru una dintre aceste poziții, te rugăm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

La DermaClinic frumusețea se îmbină armonios cu știința, iar tehnologia avansată cu ambientul primitor. Rezultatul? Cele mai bune tratamente cosmetice și dermatologice, concepute astfel încât pacientul sa fie în prim plan.

DermaClinic vă pune la dispoziție o gamă largă de metode de diagnostic și tratamente în patologia dermatologică  ca dermatoscopia computerizată, trichoscanarea, înlăturarea formațiunilor prin radiochirurgie  și altele.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Adresele postului vacant:
Chișinău, Centru, str. București 116