Publicat Recent

Manager vânzări auto

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Despre noi:

Suntem Retail Group, o companie prestigioasă renumită pe piață pentru serviciile de înaltă calitate oferite clienților noștri. Ne angajăm să susținem clienții în procesul lor de achiziționare a unui autoturism în conformitate cu nevoile lor individuale. Echipa noastră este compusă din profesioniști tineri și dornici să se dezvolte constant.Te regăsești și tu?

Descrierea jobului:

Managerul de Vânzări va avea responsabilități variate, inclusiv:

  • Gestionează apelurile de intrare și de ieșire către clienți potențiali;
  • Organizează și conduce întâlniri cu clienții pentru prezentarea produselor noastre;
  • Dezvoltă și menține relații solide cu clienții;
  • Contribuie la îndeplinirea obiectivelor de vânzări stabilite de companie.

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

  • Oferim un salariu atractiv, între 25.000 și 30.000 de lei, în funcție de experiența și performanța candidatului;
  • Sistem de motivare pe baza salariului fix, a comisioanelor și a pachetului social;
  • Asigurăm un mediu de lucru plăcut și dinamic, alături de o echipă tânără și profesionistă;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

Cerințele candidaților:

  • Experiență anterioară în vânzări sau într-un rol similar;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere; RO/RU
  • Orientare către atingerea obiectivelor și rezultate;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a se adapta rapid la schimbări;
  • Cunoștințe de operare PC (NIVEL MEDIU).

Dacă ești pasionat de vânzări și mașini, alătură-te echipei noastre la Retail Group și contribuie la succesul nostru comun!

Pentru mai multe detalii: retail.group.md@gmail.com

Număr de contact: +[vezi telefon]373 680 126 41

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, str. Pietrăriei