Publicat Ieri

Operator Social Media & CRM

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Răspuns prompt și profesional la mesajele primite pe canalele de Social Media (Facebook, Instagram, etc.)
  • Preluarea și gestionarea solicitărilor clienților din diverse surse (email, telefon, etc.)
  • Oferirea de asistență clienților cu privire la produsele și serviciile companiei
  • Adăugarea și actualizarea informațiilor despre produse pe site-ul web
  • Utilizarea platformei AMO CRM pentru gestionarea relațiilor cu clienții

Cerințe:

  • Experiență anterioară în Social Media și/sau CRM (un avantaj)
  • Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală
  • Atitudine pozitivă și orientată spre client
  • Capacitatea de a lucra independent și ca parte a unei echipe
  • Cunoștințe de bază ale utilizării calculatorului și a internetului
  • Disponibilitate pentru a lucra cu normă întreagă

Oferim:

  • Un mediu de lucru dinamic și prietenos
  • Oportunități de a învăța și de a te dezvolta profesional
  • Salariu competitiv și beneficii sociale
  • Șansa de a face parte dintr-o echipă de succes
  • % din vanzari si bonusuri
  • salariu [vezi telefon]9000-12000

Despre companie

Mgazin de produse cosmetice coreene și europene, cu sortiment de peste 1000 produse

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Ismail, 112
Pagina web:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?