Publicat Ieri

Обслуживающий витрины в продуктовом магазине

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Описание должности:

Мы ищем сотрудника для работы с витринами магазина, расположенном в Кишиневе, район Центр. Предоставляется транспорт после работы, бесплатный обед и зарплата от 12 000 до 15 000 леев.

Требования:

  • Предпочтительный опыт работы с продуктами питания;
  • Готовность работать в смену 3 через 3 дня, с 9:00 до 23:00;
  • Физическая выносливость для погрузки товаров со склада.

Обязанности:

  • Складывание продуктов питания на полках магазина.
  • Ответственность за порядок и чистоту витрин.

Приглашаем вас отправить ваше резюме по адресу электронной почты perselect7@gmail.com.

Контактный телефон: [vezi telefon]060399901.

Abilități cheie
Etica în muncă Lucru în echipa Creativitate Adaptabilitate
Trimite CV

Beneficii

Mașină de serviciu / Decontare transport

Tichete de masă

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Uniformă

Asigurare medicală privată

Echilibru viață personală / profesională

Recompensarea loialității

Personalizarea beneficiilor

Despre companie

Compania oferă servicii de recrutare şi selecţie a personalului, servicii de documentare a relaţiilor de muncă şi HR

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Bănulescu Bodoni 45