Publicat Ieri

Instalatori de Cablaje Servicii Securitate

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania, lider în furnizarea de servicii de securitate pe fir de încredere, caută Instalatori de Cablaje pentru servicii de securitate, c sau fară experiență.
Dacă doresti sa dezvolti o carieră in domeniul securității aici vei primi tot suportul.
Important sa poți lucra cu unelte precum svederelul și altele, pentru a trage sisteme de securitate prin fir.
Responsabilități:

  • Instalarea și conectarea cablajelor pentru sistemele de Securitate, conform specificațiilor tehnice.
  • Verificarea și testarea corectitudinii instalațiilor pentru a ne asigura că totul funcționează bine.
  • Respectarea standardelor de calitate și siguranță.

Cerințe:

  • Disponibilitate pentru deplasări pe teren
  • Limba rusă și română
  • Abilități de lucru cu unelte precum svederelul
  • Experiență în domeniul instalării sau conectării echipamentelor de securitate este un plus
  • Dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniul tehnic sau electric
  • Atenție la detalii și responsabilitate în îndeplinirea sarcinilor

Beneficii:

  • Salariu competitiv, între 8.000 și 12.000 lei, în funcție de abilități și experiență.
  • Angajare oficială
  • Oportunități de instruire și dezvoltare profesională continuă.
  • Birou în centrul orașului.

Grafic de Munca:

  • Program de lucru: Luni - Vineri, între 8:00 și 17:00 sau 9:00 și 18:00, cu deplasări pe teren.
  • Permis de conducere obligatoriu.

Dacă doresti sa dezvolti o carieră in domeniul securității aici vei primi tot suportul, trimite CV-ul tău la adresa de e-mail cv@easyhr.md sau sună la [vezi telefon]068400744.
Vă mulțumim pentru interesul tău și așteptăm cu nerăbdare să te alături echipei noastre!

Despre companie

Bine ați venit la Easy Hire Staff - agenția de recrutare modernă și inovatoare care vă poate ajuta să găsiți cei mai buni candidați pentru afacerea dvs.! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care oferă servicii personalizate și soluții inovatoare pentru a satisface nevoile specifice ale clienților noștri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Dimitrie Cantemir 5/4