Publicat Ieri

Operator Calculator accesorii auto

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania, lider în distribuția de accesorii auto de înaltă calitate, caută un Operator Calculator dedicat și eficient pentru a se alătura echipei noastre.

Compania , cu o reputație solidă în domeniul distribuției de accesorii auto, produse chimice auto, electronice auto și accesorii de tuning.

Responsabilități:

  • Preluarea comenzilor și introducerea acestora în calculator.
  • Coordonarea transmiterii comenzilor către depozit.
  • Generarea documentelor necesare pentru expediere (itinerarii de livrare, facturi etc.).
  • Asigurarea actualizării și gestionării corecte a stocului în sistem.
  • Colaborarea cu echipa pentru menținerea unui flux de lucru fluent.

Cerințe:

  • Experiență în utilizarea sistemului 1C constituie un avantaj.
  • Cunoștințe solide de operare PC (Word, Excel, Internet).
  • Limba română și rusă (nivel avansat).
  • Atent la detalii și capacitatea de a lucra cu precizie într-un mediu dinamic.
  • Abilități bune de organizare și gestionare a timpului.
  • Disponibilitatea de a învăța și de a se adapta rapid la procedurile și sistemele companiei.

Beneficii:

  • Oportunități de avansare în cadrul companiei.
  • Corporative cu echipa
  • Salariu competitiv, începând de la 10.000 lei, cu posibilitatea de creștere în funcție de performanță (15000 lei).
  • Program de lucru flexibil: luni-vineri, 8:30-18:00.
  • Mediu de lucru colaborativ.

Dacă sunteți o persoană motivată, orientată către detalii, vă încurajăm să aplicați!

Trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail cv@easyhr.md sau sunați la [vezi telefon]068400744.

Vă mulțumim pentru interesul dvs. și așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre!

Trimite CV

Despre companie

Bine ați venit la Easy Hire Staff - agenția de recrutare modernă și inovatoare care vă poate ajuta să găsiți cei mai buni candidați pentru afacerea dvs.! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care oferă servicii personalizate și soluții inovatoare pentru a satisface nevoile specifice ale clienților noștri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Poșta Veche, str. Calea Orheiului