Publicat Ieri

Instalatori sanitari Hamburg

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Germania, În străinătate

Descrierea poziției vacante

Hamburger Montage Personal GmbH, cu sediul în Germania, este în căutarea unui instalator sanitar cu experiență medie pentru a se alătura echipei noastre de profesioniști. Candidatul ideal are un grad de competență intermediar în domeniul instalațiilor sanitare și este gata să lucreze cu noi în străinătate, la Hamburg.

Cerințe față de candidat:

  • Experiență în instalarea, întreținerea și repararea instalațiilor sanitare timp de 2-5 ani.
  • Bune abilități de comunicare și lucru în echipă.
  • Capacitate de a citi și înțelege schițe și diagrame tehnice.
  • Cunostinte solide în manipularea și utilizarea sculelor necesare jobului.

Responsabilitățile candidatului:

  • Instalarea și întreținerea sistemelor de instalații sanitare.
  • Identificarea și remedierea problemelor cu echipamentul sanitar.
  • Evaluarea și estimarea costurilor lucrărilor de instalații sanitare.
  • Întreținerea curățeniei și ordinei la locul de muncă.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Germania, Hamburg, Bredowstr. 10 , 22113