Publicat azi

Casier (Fast-food)

Compania și-a ascuns denumirea

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
În ture, Tură de noapte
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Botanica, Centru, Chișinău, Ciocana, Poșta Veche, Râșcani, Telecentru

Descrierea poziției vacante

Compania își mărește echipa și caută o persoană dinamică și responsabilă pentru poziția de casier. Dacă ești o persoană care se bucură de interacțiunea cu clienții și ai o atitudine prietenoasă, acest job este pentru tine. Poți fi parte din echipa noastră din Chișinău, poziția fiind disponibilă în locațiile Botanica, Centru, Ciocana, Poșta Veche, Râșcani, Telecentru.

Cerințele față de candidat

  • Abilități bune de comunicare;
  • Responsabilitate și seriozitate;
  • Punctualitate și respect față de colegi și clienți;
  • Disponibilitate de a lucra în ture, inclusiv tura de noapte.

Responsabilitățile candidatului

  • Recepționarea și înregistrarea comenzilor;
  • Încasarea contravalorii produselor achiziționate și eliberarea restului;
  • Menținerea curățeniei la locul de muncă;
  • Răspunde prompt și eficient la nevoile clienților.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și consideri că acest job este potrivit pentru tine, îți așteptăm CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Ești interesat de acest job? Sună la telefon [vezi telefon]060669769
Așteptăm să ne cunoaștem!