Publicat Ieri

Asistent Departament Audit

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Diplomă universitară sau colegiu financiar;
  • Abilități bune de organizare și planificare;
  • Abilități excelente calculator (MS Word, Excel, PowerPoint);
  • Cunostințe în limba engleză scrisă și vorbită;
  • Abilitatea de a se adapta la un mediu de lucru în ritm rapid.

Responsabilități:

  • Gestionarea agendei administratorilor în limbile română și engleză;
  • Administrarea și corespondența cu clienții;
  • Gestionarea și redirecționarea apelurilor telefonice;
  • Preluarea mesajelor telefonice;
  • Oferă suport prin introducerea, formatarea și imprimarea informațiilor;
  • Gestionarea logisticii călătoriilor de afaceri, întâlnirilor și instruirilor.

Oferim:

  • Oportunitatea de a lucra cu o firmă de prestigiu;
  • Expunere internațională;
  • O echipă prietenoasă de profesioniști.

Despre companie

PwC este o companie integrata de servicii profesionale: audit financiar, consultanta in afaceri si management, consultanta fiscala si juridica.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 171/2