Publicat Ieri

Manager Marketing

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descriere post

Mikro Kapital Company îți propune să te alături echipei noastre de specialiști în calitate de Manager Marketing cu program de lucru full-time, la sediul companiei noastre din Chișinău. Căutăm o persoană motivată, capabilă să dezvolte și să implementeze strategii de marketing veridice și eficace pentru a contribui la creșterea business-ului.

Cerințele față de candidat
  • Experiență ca Manager Marketing Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani);
  • Sârguință, organizare și atenție la detalii;
  • Abilități deosebite de comunicare și negociere;
  • Înțelegerea principiilor de bază ale marketingului și capacitatea de a le aplica în practică;
  • Abilități analitice și de rezolvare a problemelor legate de marketing.
Responsabilitățile candidatului
  1. Elaborarea și implementarea strategiilor de marketing;
  2. Monitorizarea și raportarea rezultatelor campaniilor de marketing;
  3. Cooperarea cu alte departamente pentru a realiza obiectivele de marketing;
  4. Analiza pieței și identificarea oportunităților de extindere;
  5. Crearea și gestionarea bugetului de marketing.
Oferta companiei

Salariul este negociabil, în funcție de experiența și competențele candidatului. Alăturându-te echipei noastre, vei beneficia de un mediu de lucru profesionist, stimulativ și prietenos. Îți oferim oportunități reale de dezvoltare a carierei și susținere în învățare continuă.

Procesul de depunere a candidaturii

Ești pregătit să faci parte din echipa Mikro Kapital? Te invităm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md. Asigură-te că CV-ul tău evidențiază toate abilitățile și experiența ta, care te fac cel mai potrivit candidat pentru acest post. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul platformei delucru.md.

Abilități cheie
Excel Copywriting Managementul proiectelor Adaptabilitate Gândire critică Comunicare Creativitate Time Management Lucru în echipa Etica în muncă Învățare continuă Networking Analiza datelor

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Tichete de masă

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Zile suplimentare de concediu

Daruri pentru diferite ocazii

Acoperire costuri certificări profesionale

Despre companie

Mikro Kapital Moldova este o organizație de creditare nebancară cu capital străin 100% și se află pe locul 4 în top-5 organizații de creditare nebancară pe piața Republicii Moldova.

Echipa noastră este tînără, dinamică și mereu tinde spre evoluție.

Experții noștri au cunoștinte ferme în analiza financiară, bazate pe abordarea BERD, precum și o experiență vastă în vânzări și în teren. Managementul Companiei este format din persoane profesioniste, cu o vastă experiență in domeniul financiar. Suntem mereu implicați în elaborarea și îmbunătățirea procedurilor, participând în comun la cultura și filosofia companiei de continuă dezvoltare și de a deveni lideri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, str. Calea Ieșilor, 17/2