Publicat Ieri

Lucrător depozit anvelope

Informații de bază

Salariu:
9 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Educație tehnică profesională;
  • Abilitatea de a efectua sarcini multiple și de a lucra în mod eficient sub presiune;
  • Atenție sporită la detalii;
  • Rezistență fizică bună;
  • Disponibilitatea de a lucra full-time;

Responsabilitățile candidatului

  • Manipulare și organizare anvelope în depozit;
  • Verificarea și întreținerea inventarului;
  • Asigurarea ordinii și curățeniei în depozit;
  • Respectarea normelor de siguranță la muncă;

Vă invităm să aplicați pentru această poziție printr-un CV actualizat, trimis prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

COLESO.MD – крупнейшая сеть автомагазинов в Молдове Компания "Eximotor SA" — мультибрендовая компания ориентированная на нужды клиента.

Компания появилась на рынке 27 лeт нaзaд. Зa этo вpeмя нaшa кoмaндa oткpылa 35 магазинов COLESO.MD пo вceй Молдове и ycпeлa coздaть мoщный и быcтpo paбoтaющий интepнeт-мaгaзин.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, str. Lunca Bîcului 31/1