Publicat Ieri

Creator de continut pentru tik tok si reels

Informații de bază

Salariu:
de la 2 000 MDL
Program de lucru:
Part-time, În weekend, Program flexibil
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Elevi, Studenți
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerință:

  • Capacitatea de a crea conținut captivant pentru TikTok și Reels.
  • Interes pentru muzică și chitare. Pasiunea pentru muzică este un plus!
  • Elevi la gimnaziu/liceu sau studenți la universitate, fără experiență specifică necesară.
  • Disponibilitate pentru a lucra part-time, mai ales în weekend, cu un program flexibil.

Responsabilități:

  • Crearea și postarea regulată a conținutului pe TikTok și Reels.
  • Monitorizarea tendințelor pe sociale media și implementarea acestora în conținutul creat.
  • Colaborarea cu echipa de marketing pentru a alinia conținutul cu strategia de brand.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Zonă de recreere

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Program flexibil

Daruri pentru diferite ocazii

Acoperire costuri certificări profesionale

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Școala de chitară “DreamGuitar”

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Str. Vasile Alecsandri 82a