Publicat Recent

Asistent in oficiu

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:

  • Studii profesionale tehnice sau superioare;
  • Experiența anterioară într-un rol similar este un avantaj, dar nu este obligatorie;
  • Abilități organizatorice și de gestionare a timpului puternice;
  • Bune abilități de comunicare orală și scrisă;
  • Fluent în limba română, cunoștințe de limba engleză reprezintă un avantaj.

Responsabilitățile candidatului:

  • Asigurarea bunei funcționări a biroului;
  • Gestionarea apelurilor telefonice și a programărilor;
  • Crearea și actualizarea înregistrărilor cu date confidențiale ale clienților;
  • Gestionarea corespondenței zilnice a companiei;
  • Asistarea echipelor superioare în sarcinile administrative și organizaționale.

Dacă sunteți interesat de această oportunitate, vă rugăm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Suntem o companie de traduceri. La Vector, ne angajăm să facilităm comunicarea globală prin intermediul serviciilor noastre de traducere de înaltă calitate. Suntem o echipă de traducători profesioniști și experți lingvistici, dedicați să oferim soluții lingvistice eficiente și precise pentru clienții noștri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?