Publicat Recent

Operator call-center

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Aptitudini excelente de comunicare și interacțiune cu oamenii;
  • Cunoștințe diferite de operare PC;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Disponibilitatea de a lucra în regim full-time (de luni până vineri, 9:00 - 18:00).

Responsabilitățile candidatului

  • Preia apelurile telefonice și asigură suportul clienților noștri;
  • Înregistrează solicitările și plângerile clienților;
  • Comunică eficient cu clienții pentru a înțelege nevoile lor și a oferi soluții prompte;
  • Lucrează îndeaproape cu restul echipei pentru a îmbunătăți experiența generală a clienților.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

La Milky Rose Salon, ne străduim să aducem bucurie și înfrumusețare în viața clienților noștri. Cu o abordare plină de căldură și profesionalism, suntem destinația perfectă pentru cei care caută să se răsfețe și să se simtă minunați în pielea lor.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte