Publicat Recent

Manichiurist

Informații de bază

Salariu:
de la 20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Studii gimnaziale/liceale sau profesionale tehnice în domeniul manichiurii;
  • Experiență de lucru de cel puțin 2 ani;
  • Abilitatea de a oferi servicii de manichiură și pedichiură de calitate înalta;
  • Cunoștințe de bază de limbă română;
  • Conștientizarea importanței asigurării unui mediu de lucru salubru și curat.

Responsabilitățile candidatului

Candidatul selectat va fi responsabil cu furnizarea serviciilor de manichiură și pedichiură, consultarea clienților cu privire la stilurile dorite și îngrijirea adecvată a unghiilor, precum și cu respectarea riguroasă a normelor de salubritate și igienă specificate de salon.

Pentru a aplica la acest post, este necesar să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md.

Vă așteptăm să faceți parte din echipa Pinkie Pie Salon!

Despre companie

La Milky Rose Salon, ne străduim să aducem bucurie și înfrumusețare în viața clienților noștri. Cu o abordare plină de căldură și profesionalism, suntem destinația perfectă pentru cei care caută să se răsfețe și să se simtă minunați în pielea lor.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?