Publicat Recent

Software Developer

Informații de bază

Salariu:
de la 30 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de 2-5 ani în domeniu
  • Absolvirea unei facultăți cu profil tehnic
  • Cunoștințe solide de programare și dezvoltare software
  • Capacitatea de a rezolva probleme și de a lucra în echipă

Responsabilitățile candidatului:

  • Dezvoltarea și implementarea de soluții software
  • Optimizarea sistemelor existente
  • Colaborarea cu echipa pentru îmbunătățirea proceselor
  • Întreținerea și testarea codului pentru a asigura calitatea

Oferta companiei:

  • Un salariu atractiv – de la 30000 MDL
  • Un mediu de lucru dinamic și stimulativ
  • Oportunități de perfecționare și dezvoltare personală
  • Un contract individual de muncă

Pentru a deveni parte a echipei noastre, vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

La Joker IT Company, ne considerăm pionieri ai inovației în domeniul IT. Cu o echipă de experți pasionați de tehnologie și inovație, ne străduim să creăm soluții digitale revoluționare care să îmbunătățească viața oamenilor și să optimizeze procesele de afaceri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte