Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Neverland Coffee Shop, locul unde începe o nouă poveste cu fiecare cafea servită, caută un chelner cu dedicație și disponibilitate full-time. Nu este necesară experiența anterioară, dar dorim să găsim pe cineva cu un adevărat entuziasm pentru servirea oamenilor și o atitudine pozitivă.

Cerințele față de candidat:

  • Necesită studii la nivel de gimnazial, liceal sau profesional tehnic;
  • Abilitatea de a oferi un serviciu de calitate și de a lucra într-un mediu rapid şi aglomerat;
  • Flexibilitate în ceea ce privește programul de lucru;
  • Atenție la detalii și abilități bune de comunicare;
  • Limba română la un nivel avansat.

Responsabilitățile candidatului:

  • Responsabilitățile se vor concentra pe oferirea unui serviciu de calitate clienților noștri, inclusiv pregătirea mesei, primirea comenzilor, servirea mâncării și băuturilor și oferirea unui serviciu de înaltă calitate, menit să încurajeze clienții să se întoarcă.

Pentru a te alătura echipei Neverland Coffee Shop, te rugăm să trimiți un CV prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Shalom Coffee Shop este o destinație urbană iconică pentru pasionații de cafea și delicatese gastronomice. Situat în inima orașului, ne mândrim cu atmosfera noastră prietenoasă și primitoare, care aduce bucurie și confort clienților noștri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte