Publicat Ieri

Depozitar

Informații de bază

Salariu:
2 200 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Berlin, Frankfurt, Germania, În străinătate, Neckarsulm, Zeitz

Descrierea poziției vacante

  • Sunt necesari functionari pentru depozitul de alimente din Germania, orașele Rednitzhembach, Essingen, Mittweida
  • Salariu de la 12 euro timp net + plata suplimentara pentru munca in compartimentul congelator + plata suplimentara pentru turele de noapte;
  • Cazare gratuita.

Responsabilitati:

  • Colectarea comenzilor in depozit pe carucior electric, lucru in casti cu cunostinte de numere in limba germana.

Îmbrăcămintea termică și încălțămintea sunt furnizate integral

Pentru informatii mai detaliate, contactati telefonic: +[vezi telefon]48 888 121 046

Trimite CV

Despre companie

Фирма по трдоустройству в Германии

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Polonia, Warszawa, Wola, str. Jana Pawła II, 22