Publicat Ieri

Contabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Studenți, Mid-Level (2-5 ani), Management / Executiv
Oraș:
Strășeni

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat

  • Experiență în domeniul contabil de minim 2 ani;
  • Studii superioare sau profesionale tehnice în domeniul financiar-contabil;
  • Abilități excelente de organizare și planificare;
  • Cunoștințele de management și executiv constituie un avantaj;
  • Abilitatea de a prioritiza și de a lucra cu termene limită;

Responsabilități

  1. Efectuarea zilnică a operațiunilor de gestiune contabilă;
  2. Întocmirea balanțelor contabile și a rapoartelor financiare periodice;
  3. Gestionarea obiectivelor fiscale și contabile;
  4. Verificarea și validarea documentelor de contabilitate;

Compania ofera:

  • Oferim un loc de muncă stabil, într-un mediu profesionist și prietenos, cu oportunități de dezvoltare de carieră și un salariu competitive, negociabil în funcție de experiență și abilități.
  • Oferim și posibilitatea de a lucra cu unui grup dinamic și motivant.

Suntem nerăbdători să ne cunoaștem viitorul coleg! Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, și consideri că ești candidatul potrivit pentru noi, te invităm să aplici la acest anunț, trimițându-ne CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă e expediat prin intermediul acestei platforme. Mulțumim!

Beneficii

Mobil

Ceai / cafea / snacksuri

Tichete de masă

Cărți de vizită

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Cursuri de limbi străine

Traininguri

Daruri pentru diferite ocazii

Personalizarea beneficiilor

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Strășeni, sos.Chisinau, 69