Publicat azi

Conducator auto (sofer) comunitate

Informații de bază

Salariu:
de la 2 800 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania noastră de transport, TRANSAF LOGISTICS SRL, este în căutarea unor șoferi experimentați și dedicați pentru a se alătura echipei noastre dinamică. Suntem un jucător de încredere în industria transporturilor și ne concentrăm pe asigurarea unei logistici eficiente și sigure pentru clienții noștri.

Responsabilități:

  • Conducerea camionului conform rutelor stabilite și a legilor de circulație în vigoare
  • Asigurarea livrării în siguranță și la timp a mărfurilor clienților noștri
  •  Întreținerea regulată a camionului și raportarea oricăror defecțiuni sau probleme tehnice
  • Respectarea standardelor de siguranță și a politicilor companiei

Cerințe:

  • Acte RO
  • Experiență anterioară în conducerea camioanelor de mare tonaj
  • Permis de conducere categoria C și/sau CE valabil
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și uneori sub presiune
  • Abilități excelente de comunicare și orientare către client
  • Atitudine pozitivă și angajament pentru respectarea regulilor de siguranță

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță
  • Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre și să faceți parte dintr-o companie care valorează profesionalismul și siguranța, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail hr@transaflogistics.com sau să ne contactați la numărul de telefon: +[vezi telefon]37368833397.

Așteptăm cu nerăbdare să colaborăm cu persoane motivate și talentate care împărtășesc viziunea noastră.

Sediu companiei: mun. Chișinău, sec. Botanica, str. Padurii 4, of. 12

Trimite CV

Despre companie

Compania de transporturi internațională moldo-română a început cu o colaborare eficientă între tată și fiu.

Având o experiență de activitate de peste 40 de ani în domeniul transporturilor, vă oferim servicii de calitate de transportare a mărfurilor pe rute internaționale din/spre orice punct din Europa spre Republica Moldova și România.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, str. Padurii, 4