Publicat Ieri

Șofer pe transport evacuare deseuri cat. C

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania «Salubris.MD» -  efectuează colectarea, încărcarea, curățarea și evacuarea deșeurilor de construcții, deșeuri menajere solide, mobilier și electrocasnice vechi de orice volum, în toate sectoarele municipiului Chișinău, prin urmare suntem în căutarea unui șofer dedicat și responsabil pentru a se alătura echipei noastre în calitate de  șofer pe mașină de evacuare a gunoiului. Dacă sunteți o persoană cu abilități excelente de conducere, vă invităm să aplicați pentru această funcție.

Responsabilități:

  • Conducerea în condiții de siguranță a mașinii de evacuare a gunoiului pe traseele stabilite.
  • Livrarea containerelor skip la locația clientului.
  • Colectarea deșeurilor conform programului stabilit și evacuarea acestora la gunoiștele autorizate.
  • Interacțiunea profesională cu clienții și echipa pentru a asigura o evacuare eficientă a gunoiului.
  • Respectarea strictă a regulilor de siguranță și a reglementărilor de circulație.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în conducerea de vehicule capacitatea 18 tone.
  • Permis de conducere categoria C.
  • Cunoașterea adreselor orașului Chișinău.
  • Abilități excelente de conducere și de navigare.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și solicitant.
  • Atitudine pozitivă și orientată spre client.

Oferta noastră:

  • Salariu atractiv și pachet social complet.
  • Grafic de lucru: Full-time.
  • Mediu de lucru dinamic și stimulant.
  • Oportunitate de instruire și dezvoltare profesională

Pentru mai multe informații puteți apela: [vezi telefon]079040222

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Uniformă

Acoperire costuri certificări profesionale

Despre companie

Compania noastră este lider în moving și în tot ce ține de încărcare, descărcare și transport mărfuri. Veți putea economisi timpul de la apelul telefonic pînă la încheierea lucrărilor. Ajutor profesionist în moving și transportare a lucrurilor grele și nu prea.

Ani de experiență

Echipă cu o înaltă calificare efectuează orice sarcini în operațiunile de încărcare, descărcare și transport

Compania noastră de moving efectuează mutări, transport de mărfuri în Chișinău și toată Moldova de peste 10 ani. În acest timp, am primit o mulțime de feedback pozitiv de la clienții noștri și am câștigat o reputație de partener de încredere.

Ne străduim să facem ca cooperarea cu noi să fie profitabilă și convenabilă, așa că ne dezvoltăm în mod constant serviciile noastre!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Sculeni, str. Prunului